Výpis článků

Držte si klobouky! Vydejte se s OC Průhonice na zábavnou cestu kolem světa!

30.05.2018

Chcete společně se svými dětmi procestovat svět a bavit se? V OC Průhonice na vás od 2. 6. každou sobotu čeká zábavný cestovatelský program plný her a zajímavých informací. Odneste si z rukodělných dílniček „světové“ výrobky i razítka do cestovního pasu, které vám mohou vyhrát dvoudenní rodinný pobyt v Safari ve Dvoře Králové.

Procestujte s námi během 6 měsíců svět, bavte se a soutěžte

Láká vás výprava po stopách slavných mořeplavců a cestovatelů? Chcete procestovat svět a poznat Evropu i vzdálené země? Pak se s námi ponořte do víru nekonečné zábavy. Na děti čekají hry, zajímavé kvízy i rukodělné dílničky, z nichž si odnesou výrobky, které jim přiblíží všechny kouty světa.

Vzdělávání, které baví

Už máte zabalené kufry? Pak se můžeme vydat na cestu. Během 6 měsíců s dětmi procestujeme svět, přiblížíme jim zvyky a tradice daných zemí a zábavnou formou je seznámíme s informacemi z geografie, historie i současnosti. Nenechte si ujít výpravu do neznáma, každý týden je pro vás připraven nový program plný zážitků.

Nový měsíc, nový kontinent

Na konci každého měsíce se rozloučíme s daným kontinentem a vydáme se na cestu za poznáním nového kontinentu, jeho zemí i tradic. Program probíhá každou sobotu od černa do ledna. Během prázdnin se program nekoná.

Získejte co nejvíce razítek

Čeká vás honba za pokladem v podobě minimálně deseti razítek, které se mohou proměnit ve výhru. Jedno razítko získáte vždy při jedné sobotní návštěvě. Mějte proto cestovní pas u sebe, abyste mohli soutěžit. Programu se můžou účastnit děti i bez zapojení do soutěže.

Vyhrajte pobyt v Safari parku ve Dvoře Králové

Každý pas je vzadu opatřen unikátním kódem. Máte 10 nebo více razítek? Výborně, můžete se účastnit soutěže a vyhrát dvoudenní pobyt v Safari parku ve Dvoře Králové pro celou rodinu. Slosování proběhne 26. 1. 2019, kdy budou vylosovány 3 výherní pasy. Výherci budou zveřejněni na webu OC Průhonice.