Profilová stránka prodejce

Kavárna Na Růžku

Kontakty:
web: https://www.facebook.com/pages/Kavárna-Na-Růžku/728083923913353?ref=bookmarks
Otevírací doba:
Po - Ne 9:00 – 21:00

Příjemné posezení v 1. patře Obchodního centra Albert Průhonice nabízí Kavárna Na Růžku. Její vkusně a účelně řešený interiér poskytuje dostatek klidu a pohodlí pro zhruba 50 osob. Kuřácká zóna má kapacitu 33 míst, nekuřácká 16 míst a jedno místo je určeno pro uživatele našeho PC s připojením na internet. Kavárna Na Růžku je vhodným místem pro setkání s přáteli, známými, rodinou, spolužáky či spolupracovníky, ale velmi dobře poslouží také jako místo obchodních schůzek. Čas v kavárně příjemně plyne také díky možnosti přečíst si denní tisk, poslechnout kvalitní hudbu, nebo sledovat televizní vysílání na velkoplošné LCD obrazovce.

Mezi další služby, kterých můžete při posezení v kavárně využít, patří bezplatné připojení k internetu prostřednictvím sítě Wi-Fi free, kopírování dokumentů, nebo černobílý tisk dokumentů. Bezbariérový přístup je určen nejen pro handicapované, ale také pro návštěvníky s kočárky, nákupními vozíky i s poslušnými domácími mazlíčky. V kavárně lze platit stravenkami Gastro Pass a Ticket restaurant, dále platebními kartami Visa a Mastercard. Zároveň je možné využít věrnostní kartu, díky které má host každou desátou kávu zdarma.

Základem každé kavárny je nabídka kvalitní a lahodné kávy. Na Růžku připravujeme kávu vyráběnou v italské rodinné pražírně Varesina Caffe, jejíž historie sahá až do roku 1919. Tajemství vynikající chuti této kávy spočívá ve smíchání až 20 druhů kávových zrn a tradiční technologii pražení podle rodinné receptury.

Fotogalerie prodejny